Aktualności

Dzień Otwartych Drzwi w Strykowie

Wspólnie z naszym wieloletnim Partnerem – Progroup AG zorganizowaliśmy 2 września 2023 w Strykowie wspaniałą uroczystość, jaką był Dzień Otwartych Drzwi w parku opakowań.

Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem! Na teren parku przybyło ponad 1500 osób, które mogły zobaczyć z bliska najnowocześniejsze zakłady produkcyjne dwóch firm – GATNER Packaging - producenta opakowań z tektury falistej i Progroup AG - producenta tektury falistej.

Każdy, kto odwiedził naszą fabrykę tego dnia mógł zapoznać się z nowoczesnymi technologiami, które wykorzystywane są przy produkcji specjalistycznych opakowań.

Przygotowaliśmy dla odwiedzających również punkt informacyjny o naszym przedsiębiorstwie, wystawę opakowań, strefę relaksu oraz plac dla dzieci z zabawkami i grami wykonanymi z tektury.

Całość uroczystości uświetniła muzyka na żywo, występy sceniczne dla dzieci, prezentacje klubów partnerskich i instytucji regionalnych, i wiele innych atrakcji.

Nie zabrakło również smacznych dań na stoiskach gastronomicznych.

poprzedninastepny

wszystkie artykuły

Potrzebujesz nowoczesnych opakowań?

Skontaktuj się z nami już teraz

Potrzebujesz standardowych opakowań z katalogu FEFCO lub niestandardowych konstrukcji zaprojektowanych specjalnie dla Twojej firmy?

Już teraz skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoim pomyśle.

Tworzymy Grupę:GP MGlogistic

Socialmedia:

Ta strona używa niezbędnych ciasteczek (cookies), aby mogła funkcjonować. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności Akceptuję