Park opakowań

Pierwszy w Polsce park opakowań został uruchomiony 30.01.2017 – wtedy wraz z firmą Progroup Board (dawniej Prowell), należącą do koncernu Progroup AG byliśmy świadkami wyprodukowania pierwszego arkusza tektury w nowej fabryce.

Budowa fabryki tektury falistej realizowana była ze szczególnym naciskiem na energooszczędność, ochronę środowiska i działania zgodne z założeniami tzw. czwartej rewolucji przemysłowej (Industrie 4.0). Łącznie powstało ok. 70 miejsc pracy, a wybudowana linia działa z prędkością roboczą do 450 m/min i produkuje trzy – i pięciowarstwową tekturę falistą. Nasza firma dzięki integracji z Progroup Board zwiększyła wydajność produkcji, skróciła czas dostaw opakowań i stała się bardziej elastyczna dla swoich klientów.

Model parku opakowań przewyższa tradycyjne zintegrowane fabryki pod tym względem, że umożliwia połączenie wyspecjalizowanej produkcji opakowań z wysokowydajnościową produkcją tektury falistej bez problemów logistycznych. Oba przedsiębiorstwa mogą lepiej sprostać oczekiwaniom swoich klientów, a wciąż pozostają od siebie niezależne.

Dzięki współpracy z Progroup AG otworzyły się dla nas drzwi do globalnego rynku. Realizujemy nowe przedsięwzięcia i rozwijamy już istniejące, ale zawsze z myślą o tym, by oferować swoim klientom najwyższej jakości opakowania z tektury falistej, od najprostszych form po skomplikowane konstrukcje z efektownymi nadrukami w jakości HD.

Zapraszamy do współpracy.

Pierwszy w Polsce park opakowań
Trzcinica, powiat kępiński

park opakowań

Potrzebujesz nowoczesnych opakowań?

Skontaktuj się z nami już teraz

Potrzebujesz standardowych opakowań z katalogu FEFCO lub niestandardowych konstrukcji zaprojektowanych specjalnie dla Twojej firmy?

Już teraz skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoim pomyśle.

Tworzymy Grupę:GP MGlogistic

Socialmedia:

Ta strona używa niezbędnych ciasteczek (cookies), aby mogła funkcjonować. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności Akceptuję