Aktualności

XVII edycja konkursu ART OF PACKAGING za nami

Za nami kolejna, już XVII edycja konkursu ART OF PACKAGING! Podczas zorganizowanej z rozmachem w przepięknej auli Filharmonii Poznańskiej Gali Finałowej, jak co roku, nagrodzeni zostali twórcy i projektanci opakowań, które swoją formą, konstrukcją, szatą graficzną, a przede wszystkim, pomysłowością wyróżniły się na tle innych prac konkursowych.

Były okrzyki radości, słowa pełne wzruszenia, czyli cała masa pozytywnych emocji – nie zabrakło także łez szczęścia!

Cieszymy się, że mogliśmy dzielić te chwile wraz z innymi uczestnikami tego wyjątkowego wydarzenia związanego z bliską naszemu sercu branżą opakowaniową.

Jako sponsor kategorii TEKTUROWA KREACJA ogromnie gratulujemy Pani Ewie Głowni (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach) zwycięskiego projektu – MediChem. Życzymy jej dalszych sukcesów i liczymy, że zechce swoją kreatywnością wesprzeć nasz zespół konstruktorski.

Ogromne słowa uznania także dla zwycięzców pozostałych kategorii, a przede wszystkim, zdobywców nagrody głównej – tytułu Perły wśród opakowań, zarówno w kategorii Debiuty jak i Professional.

Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy. Liczymy, że zgłoszone prace będą na jeszcze wyższym poziomie i że nasze opakowania znów zostaną docenione… Zakasujemy rękawy i ruszamy do pracy!!!

poprzedninastepny

wszystkie artykuły

Potrzebujesz nowoczesnych opakowań?

Skontaktuj się z nami już teraz

Potrzebujesz standardowych opakowań z katalogu FEFCO lub niestandardowych konstrukcji zaprojektowanych specjalnie dla Twojej firmy?

Już teraz skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoim pomyśle.

Tworzymy Grupę:GP MGlogistic

Socialmedia:

Ta strona używa niezbędnych ciasteczek (cookies), aby mogła funkcjonować. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności Akceptuję