Aktualności

Wyślij Bruce’a do Bostonu

25 lutego 2022 wzięliśmy udział w akcji charytatywnej „Wyślij Bruce’a do Bostonu”, mającej na celu zbiórkę pieniędzy na operację serca Mateusza, mieszkańca naszego powiatu.

Zadaniem firm uczestniczących w akcji było zatrudnienie na 1 dzień misia Bruce’a, który będzie pomagał pracownikom w ich codziennych obowiązkach. W zamian za swoją pracę Bruce otrzyma wynagrodzenie. które to zostanie wpłacone na konto Mateusza (za pośrednictwem fundacji).

Miś Bruce spisał się w naszym przedsiębiorstwie na medal!  Z ogromnym zaangażowaniem uczestniczył w codziennych działaniach firmy: pracował w Biurze Obsługi Klienta, projektował opakowania w Dziale Technologii, wycinał prototypy na ploterze, był nawet programistą!

Na hali produkcyjnej kontrolował transport tektury, obsługiwał maszyny i dbał o jakość wyprodukowanych opakowań. W magazynie wyrobu gotowego nadzorował załadunek na samochody dostawcze i nawet sam, jednym z nich, dostarczył zamówienie do klienta.  To był bardzo pracowity dzień!

Mateusz! Z całego serca życzymy Ci powrotu do zdrowia! Jesteśmy z Tobą!

 

Z pobytu Bruce’a w naszej firmie powstał film, który można obejrzeć na naszym fanpage:

https://www.facebook.com/JanmarCentrum

https://www.facebook.com/watch/?v=664924181620201

 

poprzedninastepny

wszystkie artykuły

Potrzebujesz nowoczesnych opakowań?

Skontaktuj się z nami już teraz

Potrzebujesz standardowych opakowań z katalogu FEFCO lub niestandardowych konstrukcji zaprojektowanych specjalnie dla Twojej firmy?

Już teraz skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoim pomyśle.

Tworzymy Grupę:GP MGlogistic

Socialmedia:

Ta strona używa niezbędnych ciasteczek (cookies), aby mogła funkcjonować. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności Akceptuję