Aktualności

Diament Miesięcznika Forbes 2021 dla Janmar Centrum

Diament Forbes 2021

Miło nam poinformować, że firma JANMAR CENTRUM została wyróżniona prestiżowym tytułem „Diament Miesięcznika Forbes 2021”!

"Diamenty Forbesa" jest zestawieniem najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Co roku, w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes”, firma badawcza Bisnode Polska opracowuje listę, badając pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, analizując dane finansowe, oceniając wysoką płynność bieżącą i brak zalegania z płatnościami. Dodatkowym kryterium jest wartość przedsiębiorstwa. Do rankingu kwalifikowane są tylko te firmy, które w ostatnich trzech latach najszybciej zwiększały swoją wartość.

Cieszymy się bardzo z tego wyróżnienia. Nie byłoby ono możliwe do osiągnięcia bez naszego wspaniałego zespołu Pracowników, a także Klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Serdecznie Wam dziękujemy!

poprzedninastepny

wszystkie artykuły

Potrzebujesz nowoczesnych opakowań?

Skontaktuj się z nami już teraz

Potrzebujesz standardowych opakowań z katalogu FEFCO lub niestandardowych konstrukcji zaprojektowanych specjalnie dla Twojej firmy?

Już teraz skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoim pomyśle.

Tworzymy Grupę:GP MGlogistic

Socialmedia:

Ta strona używa niezbędnych ciasteczek (cookies), aby mogła funkcjonować. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności Akceptuję