Aktualności

Diament Miesięcznika Forbes 2022 dla Janmar Centrum

Miło nam przekazać informację, iż nasze przedsiębiorstwo po raz drugi zostało wyróżnione prestiżowym tytułem „Diament Miesięcznika Forbes”.

Miejsce w gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm to potwierdzenie skutecznie realizowanej przez nas strategii rozwoju oraz gwarancja, że nasze przedsiębiorstwo jest rzetelnym partnerem do współpracy.  

Już po raz czternasty Dun & Bradstreet Poland w porozumieniu z redakcją „Forbes”, opracowała zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Do zestawienia zakwalifikowane zostały firmy, które w ostatnich trzech latach najszybciej zwiększały swoją wartość, miały dodatni wynik finansowy oraz pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, a także posiadają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają kontrahentom z płatnościami.

Bardzo się cieszymy z kolejnego wyróżnienia. To dla nas ogromna motywacja do dalszego rozwoju. Dziękujemy bardzo naszym wspaniałym Pracownikom oraz szerokiemu gronu Klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem!

poprzedninastepny

wszystkie artykuły

Potrzebujesz nowoczesnych opakowań?

Skontaktuj się z nami już teraz

Potrzebujesz standardowych opakowań z katalogu FEFCO lub niestandardowych konstrukcji zaprojektowanych specjalnie dla Twojej firmy?

Już teraz skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoim pomyśle.

Tworzymy Grupę:GP MGlogistic

Socialmedia:

Ta strona używa niezbędnych ciasteczek (cookies), aby mogła funkcjonować. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności Akceptuję