To samo przedsiębiorstwo - nowa nazwa.
GATNER Packaging dawniej JANMAR CENTRUM
dowiedz się więcej

Zmiana nazwy

Z dniem 1 grudnia 2022 roku JANMAR CENTRUM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. zmienia nazwę na GATNER Packaging spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.   

W tym roku mijają 22 lata dynamicznego rozwoju firmy. Pomimo istotnych zmian w makro-otoczeniu, związanych z obecną sytuacją gospodarczą i geopolityczną,  GATNER Packaging nieustannie stawia na rozwój i dostosowuje swoją ofertę do wymagań rynkowych. Kończący się rok to kolejny kamień milowy w historii firmy. Rozpoczęty w 2021 roku proces inwestycyjny dobiega końca. W grudniu bieżącego roku zostanie oddana druga fabryka w Strykowie. Uruchomienie produkcji opakowań w centrum Polski pozwoli poszerzyć ofertę produktową, poprawi elastyczność w obsłudze oraz zwiększy bezpieczeństwo dostaw.

„Nowe otwarcie” to nie tylko inwestycje w park maszynowy, ale również troska o jeszcze lepszą rozpoznawalność polskiej, rodzinnej marki opakowaniowej i stąd decyzja o zmianie nazwy na GATNER Packaging spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. 

Rebranding stanowi ważny element w strategii rozwoju firmy w zakresie zwiększania sprzedaży opakowań tak w kraju, jak i za granicą.

Niniejszym uprzejmie informujemy, że: adres siedziby GATNER Packaging, numer NIP, numer REGON, numer KRS, numery telefonów, numery kont bankowych – pozostają BEZ ZMIAN.

Potrzebujesz nowoczesnych opakowań?

Skontaktuj się z nami już teraz

Potrzebujesz standardowych opakowań z katalogu FEFCO lub niestandardowych konstrukcji zaprojektowanych specjalnie dla Twojej firmy?

Już teraz skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoim pomyśle.

Tworzymy Grupę:GP MGlogistic

Socialmedia:

Ta strona używa niezbędnych ciasteczek (cookies), aby mogła funkcjonować. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności Akceptuję